Os 9369 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 12.14 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 11.37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 11.44 | 11.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 11.49 | 11.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 11.51 | 11.51 | |||
Praha-Běchovice | 11.54 | 11.55 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 11.59 | 11.59 | |||
Úvaly | 12.03 | 12.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 12.07 | 12.07 | |||
Rostoklaty | 12.10 | 12.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök