Os 9323 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 19.45 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 18.37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 18.44 | 18.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 18.49 | 18.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.51 | 18.51 | |||
Praha-Běchovice | 18.54 | 18.55 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 18.59 | 18.59 | |||
Úvaly | 19.03 | 19.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 19.07 | 19.07 | |||
Rostoklaty | 19.10 | 19.10 | |||
Český Brod | 19.14 | 19.15 | 2 | ||
Klučov | 19.18 | 19.18 | |||
Poříčany | 19.21 | 19.21 | 1 | ||
Tatce | 19.25 | 19.25 | |||
Pečky | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Cerhenice | 19.32 | 19.32 | |||
Velim | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 19.38 | 19.38 | |||
Kolín zastávka | 19.42 | 19.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök