Os 9303 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 5.52 | 2 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 4.37 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 4.44 | 4.46 | 3 | ||
Praha-Kyje | 4.49 | 4.49 | |||
Praha-Dolní Počernice | 4.51 | 4.51 | |||
Praha-Běchovice | 4.54 | 4.55 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 4.59 | 4.59 | |||
Úvaly | 5.03 | 5.04 | 1/2 | ||
Tuklaty | 5.07 | 5.07 | |||
Rostoklaty | 5.10 | 5.10 | |||
Český Brod | 5.14 | 5.15 | 2 | ||
Klučov | 5.18 | 5.18 | |||
Poříčany | 5.21 | 5.26 | 1 | ||
Tatce | 5.29 | 5.29 | |||
Pečky | 5.32 | 5.36 | 2 | ||
Cerhenice | 5.39 | 5.39 | |||
Velim | 5.42 | 5.43 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 5.45 | 5.45 | |||
Kolín zastávka | 5.49 | 5.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci