R 900 | |
Řazení vlaku: 754 + 3xB256 + BDs450 + AB349 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.38 | III | |||
Jeseník | 6.40 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 6.43 | 6.43 | |||
Lipová Lázně | 6.47 | 6.48 | 3 | ||
Horní Lipová | 6.55 | 6.56 | 3 | ||
Ramzová | 7.07 | 7.08 | |||
Ostružná | 7.12 | 7.14 | 3 | ||
Branná | 7.23 | 7.24 | 3 | ||
Nové Losiny | 7.30 | 7.31 | |||
Jindřichov na Moravě | 7.35 | 7.35 | |||
Potůčník | 7.40 | 7.40 | |||
Hanušovice | 7.45 | 7.46 | 2 | ||
Ruda nad Moravou | 7.56 | 7.57 | 3 | ||
Zábřeh na Moravě | 8.15 | 8.31 | 3 | ||
Mohelnice | 8.39 | 8.39 | 3 | ||
Červenka | 8.48 | 8.49 | 1/4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 9.02 | 9.07 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 9.23 | 9.25 | 5 | ||
Nezamyslice | 9.38 | 9.39 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 9.45 | 9.50 | 1 | ||
Vyškov na Moravě | 9.58 | 10.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök