Os 8851 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.23 | 3 | |||
Beroun | 17.30 | 3 | |||
Srbsko | 17.35 | 17.35 | |||
Karlštejn | 17.39 | 17.39 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 17.43 | 17.43 | 1/4 | ||
Řevnice | 17.46 | 17.47 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 17.50 | 17.51 | 1/3 | ||
Všenory | 17.53 | 17.54 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.56 | 17.57 | |||
Černošice | 17.59 | 18.00 | |||
Praha-Radotín | 18.04 | 18.05 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.08 | 18.09 | |||
Praha-Smíchov | 18.15 | 18.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy