Os 8835 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.23 | 3 | |||
Beroun | 13.30 | 3 | |||
Srbsko | 13.35 | 13.35 | |||
Karlštejn | 13.39 | 13.39 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.43 | 13.43 | 1/4 | ||
Řevnice | 13.46 | 13.47 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 13.50 | 13.51 | 1/3 | ||
Všenory | 13.53 | 13.54 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.56 | 13.57 | |||
Černošice | 13.59 | 14.00 | |||
Praha-Radotín | 14.04 | 14.05 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 14.08 | 14.09 | |||
Praha-Smíchov | 14.15 | 14.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy