Os 8834 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 14.00 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 13.09 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 13.16 | 13.17 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 13.22 | 13.23 | |||
Praha-Radotín | 13.26 | 13.26 | 2 | ||
Černošice | 13.31 | 13.31 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.33 | 13.34 | |||
Všenory | 13.36 | 13.37 | |||
Dobřichovice | 13.39 | 13.39 | 2 | ||
Řevnice | 13.43 | 13.43 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.46 | 13.47 | 2 | ||
Karlštejn | 13.50 | 13.51 | 1/2 | ||
Srbsko | 13.54 | 13.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy