Os 8833 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.53 | 3 | |||
Beroun | 13.00 | 3 | |||
Srbsko | 13.05 | 13.05 | |||
Karlštejn | 13.09 | 13.09 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 13.13 | 13.13 | 1/4 | ||
Řevnice | 13.16 | 13.17 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 13.20 | 13.21 | 1/3 | ||
Všenory | 13.23 | 13.24 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.26 | 13.27 | |||
Černošice | 13.29 | 13.30 | |||
Praha-Radotín | 13.34 | 13.35 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 13.38 | 13.39 | |||
Praha-Smíchov | 13.45 | 13.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster