Os 8803 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.23 | 3 | |||
Beroun | 4.30 | 3 | |||
Srbsko | 4.35 | 4.35 | |||
Karlštejn | 4.39 | 4.39 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 4.43 | 4.43 | 1/4 | ||
Řevnice | 4.46 | 4.47 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 4.50 | 4.51 | 1/3 | ||
Všenory | 4.53 | 4.54 | |||
Černošice-Mokropsy | 4.56 | 4.57 | |||
Černošice | 4.59 | 5.00 | |||
Praha-Radotín | 5.04 | 5.05 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 5.08 | 5.09 | |||
Praha-Smíchov | 5.15 | 5.16 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök