Os 8730 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 23.59 | 2/2 | |||
České Velenice | 22.07 | 3 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 22.12 | 22.13 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | 22.18 | 22.18 | |||
Hrdlořezy | 22.21 | 22.21 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 22.23 | 22.24 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 22.26 | 22.29 | 3 | ||
Majdalena | 22.34 | 22.35 | 3 | ||
Majdalena zastávka | 22.38 | 22.38 | |||
Třeboň lázně | 22.45 | 22.46 | |||
Třeboň | 22.48 | 22.49 | 2 | ||
Lužnice | 22.53 | 22.53 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 22.58 | 22.59 | 2 | ||
Frahelž | 23.02 | 23.02 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 23.06 | 23.06 | |||
Veselí nad Lužnicí | 23.12 | 23.28 | 3 | ||
Řípec-Dráchov | 23.31 | 23.31 | |||
Soběslav | 23.35 | 23.36 | 2 | ||
Roudná | 23.41 | 23.42 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 23.45 | 23.45 | |||
Planá nad Lužnicí | 23.48 | 23.49 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 23.52 | 23.53 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 23.55 | 23.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci