Os 8707 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 8.45 | 2 | |||
Veselí nad Lužnicí | 7.40 | 1 | |||
Vlkov nad Lužnicí | 7.45 | 7.45 | |||
Frahelž | 7.48 | 7.48 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 7.52 | 7.53 | |||
Lužnice | 7.57 | 7.57 | |||
Třeboň | 8.02 | 8.03 | 2 | ||
Třeboň lázně | 8.06 | 8.06 | |||
Majdalena zastávka | 8.13 | 8.13 | |||
Majdalena | 8.15 | 8.19 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 8.25 | 8.26 | 4 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 8.28 | 8.28 | |||
Hrdlořezy | 8.30 | 8.30 | |||
Dvory nad Lužnicí | 8.33 | 8.33 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 8.38 | 8.39 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci