Os 8665 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 23.37 | 3 | |||
České Budějovice | 22.40 | 3 | |||
Nové Hodějovice | 22.43 | 22.43 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 22.49 | 22.50 | 2 | ||
Trocnov | 22.57 | 22.57 | |||
Radostice u Trocnova | 22.59 | 22.59 | |||
Borovany | 23.03 | 23.04 | 1/2 | ||
Hluboká u Borovan | 23.07 | 23.07 | |||
Jílovice | 23.11 | 23.12 | 1/1 | ||
Petříkov | 23.17 | 23.17 | |||
Nové Hrady | 23.22 | 23.23 | 1/3 | ||
Vyšné | 23.29 | 23.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci