Os 8663 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 22.02 | 3 | |||
České Budějovice | 21.01 | 3 | |||
Nové Hodějovice | 21.04 | 21.04 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 21.11 | 21.12 | 2 | ||
Trocnov | 21.20 | 21.20 | |||
Radostice u Trocnova | 21.23 | 21.23 | |||
Borovany | 21.26 | 21.27 | 1/2 | ||
Hluboká u Borovan | 21.30 | 21.30 | |||
Jílovice | 21.34 | 21.34 | 1/1 | ||
Petříkov | 21.40 | 21.40 | |||
Nové Hrady | 21.45 | 21.47 | 1/3 | ||
Vyšné | 21.53 | 21.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci