Os 8662 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 22.30 | 1 | |||
České Velenice | 21.32 | 21.33 | 3 | ||
Vyšné | 21.40 | 21.40 | |||
Nové Hrady | 21.46 | 21.47 | 1/3 | ||
Petříkov | 21.51 | 21.51 | |||
Jílovice | 21.57 | 21.57 | 1/1 | ||
Hluboká u Borovan | 22.01 | 22.01 | |||
Borovany | 22.05 | 22.06 | 1/2 | ||
Radostice u Trocnova | 22.10 | 22.10 | |||
Trocnov | 22.12 | 22.12 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 22.19 | 22.20 | 2 | ||
Nové Hodějovice | 22.26 | 22.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök