Os 8651 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 13.34 | 3 | |||
Nové Hodějovice | 13.37 | 13.37 | |||
Nová Ves u Českých Budějovic | 13.43 | 13.45 | 2 | ||
Trocnov | 13.51 | 13.51 | |||
Radostice u Trocnova | 13.54 | 13.54 | |||
Borovany | 13.57 | 13.59 | 1/2 | ||
Hluboká u Borovan | 14.03 | 14.03 | |||
Jílovice | 14.07 | 14.08 | 1/1 | ||
Petříkov | 14.13 | 14.13 | |||
Nové Hrady | 14.18 | 14.22 | 1/3 | ||
Vyšné | 14.27 | 14.27 | |||
České Velenice | 14.35 | 14.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci