R 851 „Sněžka“ | |
Řazení vlaku: 163 + A151 + BDs450 + 2xBp282 + B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 11.20 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.10 | 4 | |||
Praha-Vysočany | 8.17 | 8.18 | 1/2 | ||
Lysá nad Labem | 8.42 | 8.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 8.54 | 8.56 | 1 | ||
Poděbrady | 9.01 | 9.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 9.27 | 9.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.51 | 10.04 | 2 | ||
Jaroměř | 10.19 | 10.21 | 5 | ||
Česká Skalice | 10.32 | 10.33 | 3 | ||
Starkoč | 10.39 | 10.40 | 4 | ||
Červený Kostelec | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 10.56 | 10.57 | |||
Malé Svatoňovice | 11.00 | 11.01 | 4 | ||
Trutnov střed | 11.15 | 11.16 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy