Os 8509 | |
Řazení vlaku: 809 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 23.41 | ||||
České Budějovice | 22.35 | 3 | |||
České Budějovice jižní zastávka | 22.38 | 22.38 | |||
Včelná | 22.44 | 22.44 | 2 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 22.47 | 22.47 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 22.51 | 22.51 | 2 | ||
Chlumec u Českých Budějovic | 22.55 | 22.55 | |||
Holkov | 22.58 | 22.59 | 4 | ||
Velešín město | 23.01 | 23.01 | |||
Velešín | 23.05 | 23.05 | 3 | ||
Výheň | 23.11 | 23.11 | |||
Kaplice | 23.13 | 23.14 | 3 | ||
Omlenice | 23.21 | 23.21 | 2 | ||
Bujanov | 23.25 | 23.25 | |||
Pšenice | 23.28 | 23.28 | |||
Rybník | 23.33 | 23.34 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci