Os 8278 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 19.30 | 2 | |||
Tábor | 18.32 | 2/1 | |||
Chotoviny | 18.39 | 18.41 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 18.45 | 18.46 | 3 | ||
Mezno | 18.49 | 18.49 | |||
Střezimíř | 18.53 | 18.53 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 18.56 | 18.56 | |||
Ješetice | 18.58 | 18.58 | 3 | ||
Heřmaničky | 19.02 | 19.05 | 2 | ||
Votice | 19.10 | 19.10 | 3 | ||
Olbramovice | 19.13 | 19.14 | 2 | ||
Tomice | 19.19 | 19.19 | 2 | ||
Bystřice u Benešova | 19.24 | 19.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia