Os 8272 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 16.21 | 3 | |||
Tábor | 15.12 | 2/1 | |||
Chotoviny | 15.19 | 15.22 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 15.26 | 15.37 | 3 | ||
Mezno | 15.40 | 15.40 | |||
Střezimíř | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 15.47 | 15.47 | |||
Ješetice | 15.50 | 15.50 | 3 | ||
Heřmaničky | 15.54 | 15.55 | 2 | ||
Votice | 16.00 | 16.01 | 3 | ||
Olbramovice | 16.04 | 16.05 | 3 | ||
Tomice | 16.09 | 16.10 | 1 | ||
Bystřice u Benešova | 16.15 | 16.15 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci