Os 8221 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 15.41 | 3 | |||
Tábor | 14.20 | 2/2 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 14.22 | 14.23 | |||
Sezimovo Ústí | 14.25 | 14.25 | |||
Planá nad Lužnicí | 14.28 | 14.29 | 2/2 | ||
Doubí u Tábora | 14.32 | 14.33 | |||
Roudná | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Soběslav | 14.41 | 14.45 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 14.48 | 14.48 | |||
Veselí nad Lužnicí | 14.52 | 14.53 | 4 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 14.56 | 14.57 | |||
Horusice | 15.00 | 15.00 | 1 | ||
Dynín | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Neplachov | 15.08 | 15.08 | |||
Ševětín | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Chotýčany | 15.16 | 15.17 | 4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 15.24 | 15.25 | 2 | ||
Hosín | 15.28 | 15.28 | |||
Hrdějovice | 15.30 | 15.31 | |||
České Budějovice severní zastávka | 15.34 | 15.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci