Os 8216 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 15.50 | 3/3 | |||
České Budějovice | 14.26 | 3 | |||
České Budějovice severní zastávka | 14.31 | 14.32 | |||
Hrdějovice | 14.35 | 14.36 | |||
Hosín | 14.38 | 14.38 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 14.41 | 14.44 | 2 | ||
Chotýčany | 14.51 | 14.52 | 3 | ||
Ševětín | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Neplachov | 15.00 | 15.00 | |||
Dynín | 15.03 | 15.05 | 2 | ||
Horusice | 15.09 | 15.09 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 15.12 | 15.12 | |||
Veselí nad Lužnicí | 15.15 | 15.19 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 15.22 | 15.22 | |||
Soběslav | 15.25 | 15.26 | 3 | ||
Roudná | 15.31 | 15.32 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 15.35 | 15.35 | |||
Planá nad Lužnicí | 15.39 | 15.40 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 15.43 | 15.44 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 15.46 | 15.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster