Os 8212 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 13.50 | 3/3 | |||
České Budějovice | 12.26 | 3 | |||
České Budějovice severní zastávka | 12.31 | 12.32 | |||
Hrdějovice | 12.35 | 12.36 | |||
Hosín | 12.38 | 12.38 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 12.41 | 12.44 | 2 | ||
Chotýčany | 12.51 | 12.52 | 3 | ||
Ševětín | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Neplachov | 13.00 | 13.00 | |||
Dynín | 13.03 | 13.05 | 2 | ||
Horusice | 13.09 | 13.09 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 13.12 | 13.12 | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.15 | 13.19 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 13.22 | 13.22 | |||
Soběslav | 13.25 | 13.26 | 3 | ||
Roudná | 13.31 | 13.32 | 2 | ||
Doubí u Tábora | 13.35 | 13.35 | |||
Planá nad Lužnicí | 13.39 | 13.40 | 2/3 | ||
Sezimovo Ústí | 13.43 | 13.44 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 13.46 | 13.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci