EC 79 „Gustav Klimt“ | |
Řazení vlaku: 1216 + Amz73 + WRmz73 + Bmz61 + 2xBmpz73 + 2xBmz61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.39 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.39 | 15.41 | 4 | ||
Česká Třebová | 16.17 | 16.18 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 17.22 | 17.24 | I | ||
Břeclav | 17.57 | 18.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök