Os 7911 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.54 | 2 | |||
Protivín | 14.35 | 3 | |||
Heřmaň | 14.40 | 14.40 | |||
Putim | 14.43 | 14.43 | 3 | ||
Písek | 14.48 | 14.49 | 4 | ||
Písek zastávka | 14.51 | 14.51 | |||
Písek-Dobešice | 14.54 | 14.54 | |||
Čížová | 14.58 | 14.59 | 1 | ||
Vráž u Písku | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Dolní Ostrovec | 15.09 | 15.09 | |||
Smetanova Lhota | 15.14 | 15.14 | |||
Čimelice | 15.17 | 15.17 | 1 | ||
Horní Nerestce | 15.21 | 15.21 | |||
Mirovice | 15.24 | 15.27 | 2 | ||
Myslín | 15.30 | 15.30 | |||
Dobrá Voda u Březnice | 15.34 | 15.34 | |||
Březnice | 15.37 | 15.43 | 1/3 | ||
Tochovice | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Ostrov u Tochovic | 15.53 | 15.53 | |||
Milín | 15.57 | 15.59 | 2 | ||
Příbram | 16.06 | 16.08 | 2 | ||
Bratkovice | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Jince | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Rejkovice | 16.26 | 16.26 | |||
Lochovice | 16.32 | 16.34 | 2 | ||
Zdice | 16.43 | 16.44 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 16.47 | 16.47 | |||
Králův Dvůr | 16.50 | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci