Os 7819 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 19.53 | 2 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 18.20 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 18.24 | 18.24 | |||
Chrást u Plzně | 18.31 | 18.32 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 18.34 | 18.34 | |||
Ejpovice | 18.37 | 18.37 | |||
Klabava | 18.39 | 18.40 | |||
Rokycany | 18.43 | 18.45 | 4 | ||
Svojkovice | 18.52 | 18.53 | |||
Holoubkov | 18.59 | 19.00 | 4 | ||
Mýto | 19.03 | 19.04 | |||
Kařízek | 19.07 | 19.07 | 2 | ||
Zbiroh | 19.11 | 19.12 | 3 | ||
Cerhovice | 19.16 | 19.16 | |||
Hořovice | 19.21 | 19.22 | 3 | ||
Praskolesy | 19.27 | 19.27 | |||
Stašov | 19.32 | 19.32 | |||
Zdice | 19.36 | 19.42 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 19.46 | 19.46 | |||
Králův Dvůr | 19.49 | 19.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci