Os 7651 | |
Řazení vlaku: 842 + Btn752 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.58 | 1v | |||
Podbořany | 19.04 | 1 | |||
Vroutek | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Kryry | 19.18 | 19.21 | 2 | ||
Petrohrad | 19.27 | 19.27 | 2 | ||
Stebno | 19.31 | 19.31 | |||
Blatno u Jesenice | 19.36 | 19.39 | 3 | ||
Pastuchovice | 19.44 | 19.44 | |||
Žihle | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Potvorov | 19.56 | 19.56 | |||
Mladotice | 20.02 | 20.04 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 20.07 | 20.07 | |||
Horní Hradiště | 20.11 | 20.12 | |||
Plasy | 20.15 | 20.15 | 2 | ||
Kaznějov | 20.22 | 20.23 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 20.28 | 20.28 | |||
Horní Bříza | 20.33 | 20.33 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 20.36 | 20.37 | |||
Třemošná u Plzně | 20.41 | 20.42 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 20.44 | 20.45 | |||
Plzeň-Bolevec | 20.48 | 20.48 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 20.52 | 20.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy