Os 7639 | |
Řazení vlaku: 854 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.58 | 1v | |||
Podbořany | 6.54 | 2 | |||
Vroutek | 7.02 | 7.03 | 3 | ||
Kryry | 7.08 | 7.08 | 2 | ||
Petrohrad | 7.13 | 7.16 | 2 | ||
Stebno | 7.19 | 7.19 | |||
Blatno u Jesenice | 7.24 | 7.31 | 3 | ||
Pastuchovice | 7.35 | 7.35 | |||
Žihle | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Potvorov | 7.46 | 7.46 | |||
Mladotice | 7.52 | 7.53 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 7.55 | 7.56 | |||
Horní Hradiště | 8.00 | 8.00 | |||
Plasy | 8.03 | 8.13 | 2 | ||
Kaznějov | 8.20 | 8.21 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 8.26 | 8.26 | |||
Horní Bříza | 8.31 | 8.33 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 8.36 | 8.36 | |||
Třemošná u Plzně | 8.41 | 8.42 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 8.44 | 8.45 | |||
Plzeň-Bolevec | 8.48 | 8.48 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 8.52 | 8.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci