R 745 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee145/Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 21.36 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.02 | III | |||
Vyškov na Moravě | 19.42 | 19.43 | 3 | ||
Kojetín | 20.07 | 20.09 | 3 | ||
Přerov | 20.23 | 20.26 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 20.43 | 20.44 | 3/2 | ||
Suchdol nad Odrou | 20.56 | 20.57 | 2 | ||
Studénka | 21.05 | 21.06 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 21.17 | 21.20 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21.27 | 21.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy