Os 7408 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 9.30 | 5 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 8.08 | 4z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 8.10 | 8.12 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 8.14 | 8.15 | |||
Vejprnice | 8.20 | 8.21 | 4 | ||
Tlučná | 8.24 | 8.25 | |||
Nýřany | 8.28 | 8.30 | 2 | ||
Zbůch | 8.35 | 8.36 | |||
Chotěšov u Stoda | 8.41 | 8.41 | |||
Stod | 8.46 | 8.47 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 8.50 | 8.50 | |||
Holýšov | 8.56 | 8.57 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 9.00 | 9.01 | |||
Staňkov | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Osvračín | 9.11 | 9.12 | |||
Blížejov | 9.16 | 9.17 | 3 | ||
Milavče | 9.22 | 9.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci