R 731 | |
Řazení vlaku: 362 + Aee145/Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 7.36 | 2 | |||
Brno hlavní nádraží | 5.02 | III | |||
Vyškov na Moravě | 5.38 | 5.43 | 3 | ||
Kojetín | 6.07 | 6.09 | 3 | ||
Přerov | 6.23 | 6.26 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 6.43 | 6.44 | 3/2 | ||
Suchdol nad Odrou | 6.56 | 6.57 | 2 | ||
Studénka | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 7.17 | 7.20 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 7.27 | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy