EC 72 „Smetana“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Ampz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.21 | 3 | |||
Wiener Neustadt Hbf | 14.04 | ||||
Wien Meidling | 14.28 | 14.33 | |||
Wien Simmering | 14.55 | 14.57 | |||
Břeclav | 15.53 | 16.02 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.33 | 16.35 | II | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.15 | 18.16 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia