R 691 | |
Řazení vlaku: 363 + Aee145/Aee152 + BDbmsee448 + 2xBeer273 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 22.33 | I | |||
Praha hlavní nádraží | 19.00 | 4 | |||
Praha-Libeň | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Kolín | 19.48 | 19.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 19.59 | 20.00 | 2/1 | ||
Čáslav | 20.08 | 20.09 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 20.19 | 20.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 20.44 | 20.45 | 6 | ||
Havlíčkův Brod | 21.00 | 21.02 | 3 | ||
Přibyslav | 21.14 | 21.16 | 2/1 | ||
Žďár nad Sázavou | 21.28 | 21.31 | 3/1 | ||
Brno-Královo Pole | 22.21 | 22.21 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster