Os 6786 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 15.57 | 2 | |||
Louny | 15.27 | 2 | |||
Dobroměřice | 15.30 | 15.30 | |||
Lenešice | 15.32 | 15.32 | 3 | ||
Břvany | 15.38 | 15.39 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Obrnice | 15.52 | 15.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy