Os 6740/1 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domoušice | 7.32 | 3 | |||
Louny | 6.26 | 3 | |||
Hrob | 5.20 | 3 | |||
Horní Háj | 5.24 | 5.24 | |||
Osek město | 5.27 | 5.30 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 5.35 | 5.35 | |||
Louka u Litvínova | 5.37 | 5.39 | 4 | ||
Litvínov město | 5.41 | 5.41 | |||
Most-Minerva | 5.47 | 5.47 | |||
Most-Kopisty | 5.50 | 5.50 | |||
Most | 5.55 | 5.57 | 4 | ||
Obrnice | 6.02 | 6.02 | |||
Bečov u Mostu | 6.09 | 6.09 | 2 | ||
Břvany | 6.15 | 6.15 | 2 | ||
Lenešice | 6.21 | 6.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 6.24 | 6.24 | |||
Louny | 6.52 | 3 | |||
Louny střed | 6.55 | 6.55 | |||
Louny město | 6.57 | 6.57 | |||
Jimlín | 7.02 | 7.02 | |||
Opočno u Loun | 7.05 | 7.05 | |||
Touchovice u Loun | 7.08 | 7.08 | |||
Hřivice | 7.10 | 7.16 | 3 | ||
Konětopy | 7.20 | 7.20 | |||
Solopysky | 7.25 | 7.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci