Os 6726/7 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 12.57 | 1 | |||
Louny | 12.14 | 2 | |||
Rakovník | 11.02 | 5 | |||
Chrášťany | 11.13 | 11.13 | 2 | ||
Hořesedly | 11.18 | 11.18 | |||
Svojetín | 11.24 | 11.24 | 2 | ||
Janov u Rakovníka | 11.27 | 11.27 | |||
Kounov | 11.30 | 11.30 | |||
Mutějovice | 11.35 | 11.35 | 2 | ||
Domoušice | 11.42 | 11.43 | 3 | ||
Solopysky | 11.49 | 11.49 | |||
Konětopy | 11.54 | 11.54 | |||
Hřivice | 11.57 | 11.57 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 12.00 | 12.00 | |||
Opočno u Loun | 12.02 | 12.02 | |||
Jimlín | 12.05 | 12.05 | |||
Louny město | 12.10 | 12.10 | |||
Louny střed | 12.12 | 12.12 | |||
Louny | 12.27 | 2 | |||
Dobroměřice | 12.30 | 12.30 | |||
Lenešice | 12.32 | 12.32 | 3 | ||
Břvany | 12.38 | 12.39 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 12.44 | 12.45 | 2 | ||
Obrnice | 12.52 | 12.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci