Os 6710/1 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 15.26 | 3 | |||
Rakovník | 16.57 | 4 | |||
Most | 14.57 | 2 | |||
Obrnice | 15.02 | 15.02 | |||
Bečov u Mostu | 15.09 | 15.09 | 2 | ||
Břvany | 15.15 | 15.15 | 2 | ||
Lenešice | 15.21 | 15.22 | 3 | ||
Louny | 15.36 | 3 | |||
Louny střed | 15.39 | 15.39 | |||
Louny město | 15.41 | 15.41 | |||
Jimlín | 15.46 | 15.46 | |||
Opočno u Loun | 15.49 | 15.49 | |||
Touchovice u Loun | 15.52 | 15.52 | |||
Hřivice | 15.54 | 15.59 | 3 | ||
Konětopy | 16.03 | 16.03 | |||
Solopysky | 16.09 | 16.09 | |||
Domoušice | 16.16 | 16.17 | 3 | ||
Mutějovice | 16.22 | 16.23 | 2 | ||
Kounov | 16.28 | 16.28 | |||
Janov u Rakovníka | 16.31 | 16.31 | |||
Svojetín | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Hořesedly | 16.40 | 16.40 | |||
Chrášťany | 16.44 | 16.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy