Os 6147 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úštěk | 22.54 | 3 | |||
Lovosice | 22.13 | 2 | |||
Lovosice závod | 22.16 | 22.16 | |||
Žalhostice | 22.19 | 22.20 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 22.23 | 22.23 | |||
Litoměřice horní nádraží | 22.25 | 22.26 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 22.31 | 22.31 | |||
Ploskovice | 22.36 | 22.36 | |||
Horní Řepčice | 22.43 | 22.43 | |||
Liběšice | 22.47 | 22.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia