Os 6102 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 9.45 | 2 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.34 | 2/2 | |||
Zahrádky u České Lípy | 6.42 | 6.42 | |||
Stvolínky | 6.51 | 6.51 | |||
Kravaře v Čechách | 6.56 | 6.56 | |||
Blíževedly | 7.00 | 7.01 | 2 | ||
Dubičná | 7.05 | 7.05 | |||
Úštěk | 7.11 | 7.12 | 3 | ||
Liběšice | 7.19 | 7.20 | 2 | ||
Horní Řepčice | 7.23 | 7.23 | |||
Ploskovice | 7.29 | 7.29 | |||
Trnovany u Litoměřic | 7.33 | 7.33 | |||
Litoměřice horní nádraží | 7.38 | 7.40 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 7.42 | 7.42 | |||
Žalhostice | 7.45 | 7.46 | 2 | ||
Lovosice závod | 7.49 | 7.49 | |||
Lovosice | 7.53 | 8.01 | 4b | ||
Sulejovice | 8.04 | 8.04 | |||
Čížkovice | 8.08 | 8.09 | 3 | ||
Úpohlavy | 8.12 | 8.12 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 8.18 | 8.18 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 8.21 | 8.21 | |||
Libochovice | 8.24 | 8.27 | 4 | ||
Libochovice město | 8.32 | 8.41 | |||
Dubany | 8.44 | 8.44 | |||
Křesín | 8.48 | 8.48 | |||
Koštice nad Ohří | 8.51 | 8.56 | 3 | ||
Pátek | 9.02 | 9.02 | |||
Radonice nad Ohří | 9.04 | 9.04 | |||
Slavětín nad Ohří | 9.09 | 9.09 | |||
Veltěže | 9.13 | 9.13 | |||
Louny | 9.20 | 9.28 | 5 | ||
Louny střed | 9.31 | 9.31 | |||
Louny město | 9.32 | 9.32 | |||
Březno u Postoloprt | 9.39 | 9.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci