Os 6010 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 15.23 | 1/2 | |||
Bakov nad Jizerou | 14.12 | 4 | |||
Malá Bělá | 14.15 | 14.15 | |||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 14.20 | 14.20 | |||
Bělá pod Bezdězem | 14.24 | 14.25 | 3 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 14.30 | 14.30 | |||
Bezděz | 14.36 | 14.37 | 2 | ||
Okna | 14.42 | 14.47 | 2 | ||
Doksy | 14.52 | 15.02 | 1 | ||
Staré Splavy | 15.05 | 15.06 | |||
Jestřebí | 15.10 | 15.10 | 2 | ||
Srní u České Lípy | 15.15 | 15.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci