Os 5913 | |
Řazení vlaku: 363 + Bmto292 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 17.47 | 2 | |||
Kolín | 16.22 | 4 | |||
Hlízov | 16.29 | 16.29 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 16.32 | 16.33 | 2/1 | ||
Církvice | 16.36 | 16.36 | |||
Třebešice | 16.38 | 16.39 | |||
Čáslav | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 16.50 | 16.50 | |||
Golčův Jeníkov | 16.54 | 16.55 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 16.58 | 16.59 | |||
Vlkaneč | 17.06 | 17.07 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 17.10 | 17.10 | |||
Leština u Světlé | 17.13 | 17.14 | 3 | ||
Sázavka | 17.18 | 17.19 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 17.24 | 17.24 | |||
Světlá nad Sázavou | 17.27 | 17.28 | 6 | ||
Pohleď | 17.32 | 17.32 | |||
Okrouhlice | 17.36 | 17.36 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 17.41 | 17.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci