Os 5910 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + Bmto292 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.39 | 4 | |||
Žďár nad Sázavou | 12.32 | 2/4 | |||
Hamry nad Sázavou | 12.36 | 12.36 | |||
Sázava u Žďáru | 12.39 | 12.40 | 2/2 | ||
Nížkov | 12.44 | 12.44 | |||
Ronov nad Sázavou | 12.46 | 12.47 | |||
Přibyslav | 12.49 | 12.50 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 12.52 | 12.53 | |||
Stříbrné Hory | 12.56 | 12.56 | |||
Pohled | 12.58 | 12.59 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 13.02 | 13.03 | |||
Havlíčkův Brod | 13.08 | 13.14 | 4 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 13.18 | 13.19 | |||
Okrouhlice | 13.23 | 13.24 | 4 | ||
Pohleď | 13.28 | 13.28 | |||
Světlá nad Sázavou | 13.32 | 13.35 | 7 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 13.38 | 13.39 | |||
Sázavka | 13.44 | 13.44 | |||
Leština u Světlé | 13.48 | 13.49 | 4 | ||
Nová Ves u Leštiny | 13.52 | 13.53 | |||
Vlkaneč | 13.56 | 13.56 | 4 | ||
Golčův Jeníkov město | 14.03 | 14.04 | |||
Golčův Jeníkov | 14.07 | 14.07 | 4 | ||
Horky u Čáslavi | 14.11 | 14.12 | |||
Čáslav | 14.17 | 14.18 | 4 | ||
Třebešice | 14.22 | 14.23 | |||
Církvice | 14.24 | 14.25 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 14.28 | 14.29 | 2/2 | ||
Hlízov | 14.31 | 14.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök