Os 5880 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 18.53 | 2 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 18.33 | 1 | |||
Nymburk město | 18.36 | 18.37 | 1/2 | ||
Hořátev | 18.41 | 18.41 | |||
Sadská | 18.45 | 18.46 | 2 | ||
Ahr Třebestovice | 18.49 | 18.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök