Os 5817 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 15.29 | 1 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 14.04 | 3 | |||
Veleliby | 14.08 | 14.08 | 5 | ||
Jíkev | 14.12 | 14.12 | |||
Oskořínek | 14.15 | 14.15 | |||
Křinec | 14.22 | 14.24 | 3 | ||
Ledečky | 14.29 | 14.29 | |||
Rožďalovice | 14.31 | 14.32 | 2 | ||
Mlýnec | 14.37 | 14.37 | |||
Kopidlno | 14.42 | 15.04 | 3 | ||
Pševes | 15.08 | 15.08 | |||
Bartoušov zastávka | 15.10 | 15.10 | |||
Žitětín | 15.13 | 15.13 | |||
Jičíněves | 15.16 | 15.16 | |||
Nemyčeves | 15.22 | 15.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 15.25 | 15.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster