Os 5806 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 8.47 | 3 | |||
Jičín | 7.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | 7.41 | 7.41 | |||
Nemyčeves | 7.44 | 7.44 | |||
Jičíněves | 7.48 | 7.48 | |||
Žitětín | 7.51 | 7.51 | |||
Bartoušov zastávka | 7.53 | 7.53 | |||
Pševes | 7.56 | 7.56 | |||
Kopidlno | 8.00 | 8.01 | 4 | ||
Mlýnec | 8.05 | 8.05 | |||
Rožďalovice | 8.10 | 8.11 | 2 | ||
Ledečky | 8.13 | 8.13 | |||
Křinec | 8.19 | 8.27 | 2 | ||
Oskořínek | 8.33 | 8.33 | |||
Jíkev | 8.37 | 8.37 | |||
Veleliby | 8.41 | 8.43 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök