Os 5711 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 15.48 | ||||
Městec Králové | 14.05 | 3 | |||
Běrunice | 14.10 | 14.10 | |||
Slibovice | 14.13 | 14.13 | |||
Lovčice obec | 14.16 | 14.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 14.24 | 14.32 | |||
Nový Bydžov | 14.41 | 14.41 | |||
Skřivany | 14.45 | 14.45 | |||
Smidary | 14.48 | 14.48 | 3 | ||
Ohnišťany | 14.53 | 14.53 | |||
Ostroměř | 14.58 | 15.03 | 3 | ||
Šárovcova Lhota | 15.11 | 15.11 | |||
Lázně Bělohrad | 15.15 | 15.18 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 15.21 | 15.21 | |||
Nová Paka | 15.30 | 15.40 | 2 | ||
Nová Paka město | 15.42 | 15.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci