Os 5703 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 7.48 | ||||
Městec Králové | 6.05 | 3 | |||
Běrunice | 6.10 | 6.10 | |||
Slibovice | 6.13 | 6.13 | |||
Lovčice obec | 6.16 | 6.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 6.24 | 6.32 | |||
Nový Bydžov | 6.41 | 6.41 | |||
Skřivany | 6.45 | 6.45 | |||
Smidary | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Ohnišťany | 6.54 | 6.54 | |||
Ostroměř | 6.59 | 7.03 | 3 | ||
Šárovcova Lhota | 7.11 | 7.11 | |||
Lázně Bělohrad | 7.15 | 7.16 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 7.20 | 7.20 | |||
Nová Paka | 7.33 | 7.40 | 2 | ||
Nová Paka město | 7.42 | 7.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci