Os 5661 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.32 | 3 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.05 | 1A | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 16.10 | 16.13 | 2 | ||
Čeperka | 16.17 | 16.18 | |||
Stéblová | 16.21 | 16.22 | 1 | ||
Pardubice-Semtín | 16.26 | 16.26 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 16.28 | 16.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy