Os 5656 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 15.55 | 1A | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.25 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.28 | 15.30 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 15.32 | 15.33 | |||
Stéblová | 15.37 | 15.38 | 1 | ||
Čeperka | 15.41 | 15.41 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 15.45 | 15.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök