Os 5604/5 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.55 | 1 | |||
Choceň | 10.59 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.25 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 9.28 | 9.30 | 2 | ||
Pardubice-Semtín | 9.32 | 9.33 | |||
Stéblová | 9.37 | 9.38 | 1 | ||
Čeperka | 9.41 | 9.41 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 9.45 | 9.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.55 | 10.03 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 10.06 | 10.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Blešno | 10.14 | 10.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 10.18 | 10.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 10.23 | 10.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 10.27 | 10.34 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 10.38 | 10.38 | |||
Borohrádek | 10.41 | 10.42 | |||
Čermná nad Orlicí | 10.46 | 10.47 | 2 | ||
Plchůvky | 10.50 | 10.50 | |||
Újezd u Chocně | 10.52 | 10.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci