Os 5507 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.53 | 3 | |||
Turnov | 9.33 | 1/1 | |||
Turnov město | 9.39 | 9.40 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 9.45 | 9.45 | |||
Hrubá Skála | 9.47 | 9.48 | 2 | ||
Borek pod Troskami | 9.51 | 9.51 | |||
Ktová | 9.54 | 9.54 | |||
Rovensko pod Troskami | 9.57 | 10.05 | 2 | ||
Semínova Lhota | 10.08 | 10.08 | |||
Jivany | 10.11 | 10.11 | |||
Libuň zastávka | 10.13 | 10.13 | |||
Libuň | 10.16 | 10.16 | 3 | ||
Jinolice | 10.20 | 10.20 | |||
Železnice | 10.25 | 10.25 | |||
Jičín zastávka | 10.27 | 10.27 | |||
Jičín | 10.31 | 10.33 | 3 | ||
Vitiněves | 10.38 | 10.38 | |||
Butoves | 10.42 | 10.42 | 3 | ||
Kovač | 10.46 | 10.46 | |||
Vojice | 10.49 | 10.49 | |||
Sobčice | 10.52 | 10.52 | |||
Ostroměř | 10.55 | 11.01 | 5 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 11.08 | 11.08 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 11.11 | 11.13 | 3 | ||
Jeřice | 11.17 | 11.17 | |||
Třebovětice | 11.20 | 11.20 | |||
Cerekvice nad Bystřicí | 11.22 | 11.22 | |||
Hněvčeves | 11.25 | 11.29 | 1 | ||
Sadová | 11.33 | 11.33 | |||
Dohalice | 11.36 | 11.36 | |||
Dlouhé Dvory | 11.40 | 11.40 | |||
Všestary | 11.44 | 11.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci